Barvy a osobnost

O lidech, jejich osobnosti i povaze si můžeme udělat obrázek i pomocí barev, stejně například jako grafolog pomocí písma.

Čísla vašeho data narození sečtěte po jednotlivých číslicích. Příklad: pokud jste narozeni 3.11.1930 sečtěte 3+1+1+1+9+3+0 dojdete k výsledku 18. Jelikož ale musí být číslo pouze jednomístné, sečtěte ještě 1+8 a dostanete vaše číslo 9, které patří bílé barvě.

Výsledky:

1 červená
Řadíte se mezi vášnivé stvoření. Žijete pro tento okamžik a přejete si zkusit vše, co se vám nabízí. Býváte často impulsivní. Své názory prosazujete, i když nemáte vždy pravdu. Jste velice otevření. V zaměstnání vedete druhé, neradi se necháváte někam vést. Chcete být sami svým pánem. Emoce ventilujte ven, má to na váš špatný vliv pokud je budete držet v sobě.

2 oranžová
Máte ráda zábavu a společnost. Zajímá vás svět i lidé okolo. Trpíte nedostatkem sebevědomí. Opětujete city a rychle odhalíte pocity druhých. Máte zvědavou povahu.

3 žlutá
Je to symbol moudrosti a vysoké inteligence. Máte velmi dobrou slovní zásobu a jste téměř rodilý řečník. Vaší silnou stránkou je psaní. Pro vás by bylo ideální zaměstnání v oblasti žurnalistiky, marketingu nebo oblast výpočetní techniky.

4 zelená
Špatně se přizpůsobujete novým věcem. Vždy dáte na své pocity. Máte rádi v životě určitý řád a plánujete vše v předstihu. Rozdáváte lásku, uzdravujete a motivujete lidi k lepším výkonům. Ideálním zaměstnáním je pro vás práce s květinami a zahradou.

5 modrá
Jste upřímní a vyžadujete to i od ostatních lidí ve vašem okolí. Jste poctivá. Pokud jste o něčem pevně přesvědčená držíte se rozhodnutí až do konce. Jste komunikativní. Máte velice živou představivost. Relaxovat a nabrat síly dokážete při hudbě.

6 fialová
Máte skvělou fantazii, která ve vás probouzí kreativitu. Máte cit pro hezké věci a máte zřejmě umělecké sklony. Máte ráda svět umění, dekorace a módy.

7 růžová
Vašimi dobrými vlastnostmi jsou trpělivost, porozumění. Romantické city jsou pro vás přímo charakteristické. Ideální práce pro vás je charakteru administrativního. Jste dobří hostitelé.

8 zlatá
Jste otevření a působíte velice otevřeným a přátelským dojmem. Jste někdy až moc přísní sami na sebe. Chcete být vždy vítězem , těžko snášíte prohru. Nerado navenek projevujete své city.

9 bílá
Jste symbolem nevinnosti. Pro své okolí představujete zdvořilost a povýšenost. Nechcete se na nic vázat. Patříte mezi skupiny lidí, kteří chtějí zůstat svobodní a neutrální. Jste otevření, upřímní a nekompromisní.

zdroj:www.jub.cz

tisk Tisk stáhnout jako pdf Stáhnout v PDF

FaceBook diskuse