Pánské prsteny

Kromě řetízků a náramků není dnes nijak zvláštní ani nošení pánských prstenů. Prsteny by měly ladit s ostatními šperky. Volte jednoduchost a jejich počtem se držte při zemi. Není prsten jako prsten.

Tento trend odstartovaly celebrity jako např. David Beckham, který je nosil v reklamách a při různých oficiálních událostech.

Inspirovaly nás natolik, že se tato móda stále více dostává do popředí. Prsteny nejsou jen výsadou hiphoperů nebo sportovců, ale stávají se součástí „běžných" mužů. Dotváří jejich celkovou osobnost. Muži nad jejich výběrem stráví daleko delší dobu než dříve, kdy nošení prstenů bylo výsadou žen. Poptávka po tomto zboží stoupá. Nosí je všechny skupiny.

Trendy

Nejoblíbenějším a nejnovějším trendem jsou pánské prsteny, které obsahují černý a stříbrný wolframový proužek a titanové prsteny s laserově vypálenými vzory. Netradiční plochý tvar s proraženými vzory.
Pánské prsteny - netradiční vzory a netradiční materiály

Velmi oblíbené u mladých mužů je stříbro i když přechod k tomuto materiálu trval déle, protože ho považovali za zženštilý. Nakonec ocenili jeho vlastnosti. Moderní jsou ale také technické materiály (chirurgická ocel, titan, wolfram). Šperky vyrobené z těchto materiálů se vyznačují svoji masivností, což jejich majitelům dává pocit mužnosti. Tyto materiály se dostávají do popředí díky svým vlastnostem- pevnost, odolnost. Pozor na zlato. Nesluší všem - sedí spíše jarním a letním typům (snědá pokožka, blonďaté až světle hnědé vlasy).
Pánské prsteny jsou in a patří k pánským outfitům, takže s ním nezažijete faux pas.

Zdroj: moda.cz
tisk Tisk stáhnout jako pdf Stáhnout v PDF

FaceBook diskuse