Bílé šaty, černé punčochy

Módní diktát říká, že být in znamená jít proti všemu, co doposud platilo. Zbořte módní faux pas a k bílým šatům si oblékněte černé punčochy. Ikony jako Kate Moss, Sienna Miller, Alexa Chung či Salma Blair a další zpočátku za tuto barevnou kombinaci budily pohoršení než obdiv. I tato kombinace skrývá určitá pravidla. Dejte si pozor, ne vše co se nosí na módních molech, není možné velmi často nosit v běžném životě. Lidé z vašeho okolí by to nemuseli akceptovat. Nemohli by si odpustit různá gesta nevkusu. Správného vzhledu docílíte s dostatečně silnými punčochami. Příliš průhledné a laciné punčocháče jsou totálně out a celý model vypadá opravdu směšně a lacině. Bílá a černá jsou barvy vznešené a nekonfliktní. Černá je typickou zimní barvou, takže by neměla chybět ve vašem šatníku. Letos se nosí v kombinaci s bílou. Nebojte se tedy kombinovat černou s bílou.  Klidně pusťte uzdu svojí fantazii, ale ne zase moc, aby z toho nevyšlo módní faux pas. 

Nejjednodušším způsobem je kombinace černých šatů, bílých punčoch a černých bot na jehlách.

Pokud chceš být více extravagantní, zapoj různé textury nebo černobílé potisky.

Do rockového stylu přidej vysoké kozačky ke stehnům.

Jak kombinovat punčochy se zbytkem oblečení
Zde platí jasné pravidlo. K vzorovaným punčocháčům většinou volte snesitelně s dalším vzorem. To znamená, že zbytek oděvu nechte v jedné barvě.

Rady při nošení punčoch
Základní pravidlo zní, že do uzavřených bot musíme mít silonky, do otevřené obuvi nikoli.

Punčochy a postava
Silnějším nohám nebudou svědčit světlé barvy. Silnějším naopak lichotí tmavé barvy, svislé vzory a jednodušší grafika. Velmi štíhlé dívky by se měly vyhnout tmavým barvám- černá jak je známo zeštihluje, a mohla by z vašich nohou udělat „ párátka". Budou jim svědčit velké vzory a vodorovné proužky.

Zdroj:OnaDnes.cz

tisk Tisk stáhnout jako pdf Stáhnout v PDF

FaceBook diskuse