Přání k narozeninám

Standardní přání

Ať život splní všechna Tvoje přání a všechny Tvoje naděje, ať štěstí, které málo k lidem chodí, se na Tebe usměje, ať nepoznáš bol ani klam, to vše Ti z celého srdíčka přeji k Tvým dnešním narozeninám.


K Tvým narozeninám Ti přeji hodně zdraví, štěstí a lásku. A hlavně aby jsi užívala život plnými doušky.


K Tvým dnešním krásným narozeninám Ti přeju, aby se splnily tvá nejtajnější přání, hodně štěstí, lásky, spokojenosti,... a hlavně hodně energie, aby jsi všechno zvládala.


K Tvým narozeninám Ti přeji, ať svět plyne vždy podle Tvých představ, ať je v něm místo pro všechna Tvá přání a slunce ať pro Tebe vysvitne každičký den.

 

Vtipná přání

 

Nechť růže na cestu sypou se Ti, nechť Tvé přání splní se Ti, nechť Tvé srdce lásky nespálí klam, to vše Ti přeji.

 

Na Tvoje zdraví se dneska pije, do lesklých pohárků šampus se lije. Cinkají skleničky a chodí známí, tisknou Ti ruku, říkají přání. Vše nejlepší k narozeninám přeje...


Štěstí v životě, život ve zdraví, zdraví v pořádku, pořádek v hlavě a hlavu v oblacích. Vše nejlepší k narozeninám přeje...


Krásný je život, krásný je svět, vždyť je Ti teprve ... let. Buď stále šťastná, jako jsi nyní, ať se Ti úsměv na tváři třpytí.


K narozeninám Ti přeji, jak to zvykem bývá, aby se Ti splnilo, co Tvé srdce skrývá.


Oceán štěstí, moře lásky, řeku přátelství, potok sexu, vodopád zdraví, pramen touhy a jen kapičku zklamání Ti k narozeninám přeje...


Kolik kapek v hustém dešti, tolik já Ti přeju štěstí, radosti, lásky, něhy a krásných chvil ... samozřejmě se mnou. Miluju Tě!


Vezmi dostatečnou porci radosti ze života, přimíchej důvěru, lásku a humor, přidej pořádnou dávku zdraví a v libovolném množství štěstí a to vše dochuť sklenkou dobrého sektu. Vše nejlepší!


Oslav svoje narozeniny jako křeček - spi celý den, oslavuj celou noc a pak si sežeň někoho, kdo to po Tobě uklidí!

 

 

Zdroj: ceske-kvetiny.cz

 

tisk Tisk stáhnout jako pdf Stáhnout v PDF

FaceBook diskuse