Dary a dárky: Novopečená rodina

Jelikož dárkům miminko nerozumí, je nejlepší volbou darovat dárky užitečné jak pro miminko, tak pro jeho rodiče. Potěšte je nějakým milým dárkem. Ať už je to holčička či chlapeček, pro každého se něco najde.
Papírovým blahopřáním nic nezkazíte. Je vhodné ho poslat čerstvé zvětšené rodině. Pokud jdete na návštěvu do rodiny, kde je už starší sourozenec, nezapomeňte koupit dárek i jemu.

Dárkové varianty

K dostání jsou opravdu krásné novorozenecké sady a sety. Anebo i jeden kousek oblečení, který je originální a vtipný potiskem či nápisem. Jako maličkost postačí bryndáček se jménem. Doporučuji se při výběru oblečení nasměrovat k trochu větším velikostem než je 56, kterých mívá rodina většinou velké zásoby.

Pokud chcete myslet prakticky zvolte krásný a originální plenkový dort, který potěší i nastávající maminky. Po rozbalení zde můžete najít bodýčko, ručník, jednorázové plenky a celému dortu dominují pak háčkované kojenecké bačkůrky. Vše je krásně sladěno do barev, kterou si lze zvolit. Zabaleno je vše v celofánu, ozdobené mašlí a ozdobami a tím se dotváří dojem skutečného dortu.

Zvolit můžete také vzpomínkové varianty - fotoalba prázdná i (polo) plná, zarámované zvětšené fotografie, fotoknihu z průběhu těhotenství či sadu na obtisk nožiček a ručiček. K dostání jsou také schránky na první vlásky kombinované se schránkou na později vypadané první zoubky.

Unikátním dárkem je např.:

UPOMÍNKOVÝ DUDLÍK PRO MIMINKO

STŘÍBRNÁ MEDAILE- ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU

medaile_1
DUKÁT K NAROZENÍ DÍTĚTE

dukat

"KŘIŠŤÁLOVÝ DOTEK"

tisk Tisk stáhnout jako pdf Stáhnout v PDF

FaceBook diskuse