Chyby při online seznamování

Nepoužíváte v e - mailu pole pro předmět - při vyplňování tohoto pole se snažte být originální, aby jste dotyčné osobě stál za otevření vašeho dopisu.

Snažte se zaujmout hned prvními větami. Použít můžete jistou dávku humoru, ale vynechejte dvojsmysly a poznámky typu máte sexy dekolt apod. Zanechejte v ní dojem, že máte zájem o její osobu. Motivujte ji k tomu, aby vám odpověděla.

Nepoužívejte univerzální odpověď, kde měníte pouze jména. Věřte, že se to pozná. Raději každé osobě napište originální a individuální odpověď.

Nepoužíváte pravdivé informace. Z průzkumu vyplývá, že polovina lidí po internetu lže o své výšce ( cca +4centimetry), a víc než polovina lidí si ubírá váhu ( cca -3kilogramy). I přesto on- line seznamování používejte, protože dle průzkumu svého dlouholetého partnera si našlo už tisíce lidí. Z jedenácti tisíc internetových uživatelů považuje třetina lidí internet za dobré místo jak se seznámit. V Indii a Pákistánu tuto možnost seznamování využívá až šedesát procent lidí.

Nepřipojujete fotografii nebo používáte fotky domácích mazlíčků apod. Adresát by chtěl vědět, jak vypadáte.

Délka profilu - snažte se vybrat skutečně podstatné věci o vaší osobě. Musí být zajímavé, neobyčejné a atraktivní.

Nepište v heslech, aby nedošlo k záměně. Text si po sobě raději dvakrát přečtěte, aby neobsahoval hrubky a překlepy. Nepoužívejte text psaný jenom malými písmeny nepůsobí to dobře.Nerozepisujte se příliš ,aby při čtení vašeho profilu neodpadla polovina kandidátů. Psychologové se shodují, že ideální délka úvodní zprávy by měla obsahovat maximálně 200 slov.

Na odpověď nenaléhejte. Pokud vám adresát neodpovídá, tak to asi znamená, že nejste naladěni na stejnou notu. V žádném případě ji nepište, že čekáte na její vyjádření. Buďte slušní a smiřte se s tím, že vám neodpoví. Respektujte její rozhodnutí. Je možné, že nesdílí vaše sympatie.

39 procent lidí na internetu hledá dlouhodobý vztah, 26 procent navštěvuje tyto stránky ze zvědavosti a 9 procent hledá jen krátkodobé povyražení. Při on-line seznamování jsou aktivnější muži než ženy tzn. muž odpoví ženě na sedmdesát procent, žena odpoví muži na čtyřicet procent.

Je vůbec možné mít na seznamce štěstí na vážný vztah?
Čtěte na osudova-seznamka.czZdroj: http://xman.idnes.cz/

 

 

tisk Tisk stáhnout jako pdf Stáhnout v PDF

FaceBook diskuse