Dárky

Ženy svému muži darují valentýnské dárky, které sami ocení. Valentýn není jenom o ženách, dárek na Valentýna si zaslouží i muži. Je dobré vědět, jaké je jeho oblíbené jídlo. Poslouchejte a pozorujte, co dělá ve svém volném čase. Pak je vhodné věnovat mu např. členství do nejrůznějších klubů. Vhodné jsou lístky na koncert jeho oblíbené kapely, vstupenky na zápasové utkání jeho oblíbeného sportu. Pro tuto příležitost je vhodný parfém, manžetové knoflíčky.

Muži by se měli při výběru vhodného dárku pro ženy zamyslet, co mají rády a nerady. Znát její oblíbené květiny, barvu, hudbu či jídlo. Mezi dárky Čokoláda nemusí být klišé. Takové čokoládové srdce je již tradiční dárek na Valentýna, který je elegantní a znamená hřejivý pocit. Maezi dárky jsou časté klenoty a spodní prádlo . Můžete přidat oblíbené vůně, šampaňské, perličkovou koupel, svíčky, občerstvení, relaxace a wellnes pobyty či romantické pobyty. Fantazii se meze nekladou- možnosti jsou nekonečné.

Aktuální výběr dárku nemusí být těžké, pokud opravdu znáte člověka, kterého milujete. Alespoň jeden z těchto zmíněných dárků, musí být zaručeně hit.

Zajímavosti

Dostanete-li parfém tak to tedy s vámi myslí dárce velice vážně! Chce vaší lásku se vším všudy a navždy a nespokojí se jen s pár chvílemi.

Dostanete-li sladkost znamená to, že darující chce být stále od vás ujišťován o vaší lásce k němu.

tisk Tisk stáhnout jako pdf Stáhnout v PDF

FaceBook diskuse